Asvel nakon odlaska trenera upisao pobedu

Košarkaši Asvela ostali su bet trenera, a u osmom kolu šampionata Francuske su upisali pobedu.

kipa iz Liona je na svom terenu prekinula crni niz od četiri poraza zaredom i upisali trijumf protiv Roana od 93:88. Na ovoj utakmici Asvel su predvodili pomoćnici Ti Džej Parkera, Pjer Pupe i Žan Kristof Prat.

Ni ovu pobedu Asvel nije lako izborio. Gosti su vodili gotovo tokom celog prvo poluvremena, i u jednom periodu treće četvrtine, Asvel je tek u poslednjih deset minuta uspeo da uspostavi svoj tempo igre i na kraju zabeleži petu pobedu u prvenstvu.

Nando De Kolo je predvodio ekipu iz Vilerbana sa 20 poena i šest asistencija, Paris Li je imao 17 poena, dok je Jusufa Fal je utakmicu završio sa 13 poena.

NASTAVLJA USPEŠNU LOZU: Srpska stonoteniserka nakon senzacije na korak od Olimpijskih igara!

Srpska stonoteniserka Izabela Lupulesku nalazi se na korak od plasmana na Olimpijske igre koje će se ove godine održati...