Radnički bolji od Mladosti, Vojvodina od Radnika

Fudbaleri Vojvodine pobedili su na svom terenu ekipu Radnika iz Surdulice rezultatom 3:0, dok je Radnički iz Niša savladao Mladost u Lučanima u okviru 12. kola Super lige Srbije.

“Lale” su sva tri gola postigle u prvom poluvremenu, a pogađali su redom Kembel, Vukanović i Milosavljević.

Nišlije su nakon preokreta pobedile Mladost u Lučanima rezultatom 2:1. Mladost je povela iz penala,a strelac je bio Frajdej, što je bio i rezultat prvog poluvremena. Nišlije su uspele da preokrenu meč u drugom delu, u 71. minutu pogodio je Škrbić za 1:1, da bi u 81. pobedu Radničkom doneo Ilić.

Posle ovog kola Vojvodina je peta, Radnik je 14. niški Radnički je na mestu broj 12 dok je Mladost osmi.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...