SERIJA A: Juventus bolji od Milana (VIDEO)

U okviru 10.kola Serije A fudbaleri Juventusa su kao gosti savladali Milan  rezultatom 1:0.

Jedini pogodak na meču postigao je Lokateli u 63. minutu igre. Vea je proigrao Lokatelija, vezista se namestio i snažno šutirao sa nekih 25 metara, lopta je zakačila Radeta Krunića i prevarila golmana Milana.

Ključni trenutak utakmice dogodio se krajem prvog poluvremena. Malik Tijao je povukao Mojzea Kena i pošto je bio poslednji igrač odbrane zaradio je direktan crveni karton. Posle ove pobede, klub iz Torina sada ima 20 bodova i nalazi se na trećem mestu na tabeli, dok je Milan drugi sa bodom više.

PL: Debakl Junajteda! (VIDEO)

Mančester Junajted nastavlja sa katastrofalnom sezonom, pošto su doživeli pravi debakl na gostovanju Kristal Palasu. Tim Erika Ten Haga poražen...