OVAKVOG GA JOŠ NISMO VIDELI: Maks Alegri izazvao haos na San Siru u 96. minutu

Juventus je pobedio u gostima kod Milana 1:0 u 9. kolu Serije A. Milan je u 40. minuti ostao sa igračem manje nakon što je Malik Tiav kao zadnji igrač srušio Moisea Keana.

Gosti su brojčanu prednost iskoristili golom Manuela Lokatellija, koji je u 63. minutu pogodio za pobedu. Lopta se pritom u bloku odbila od Radeta Krunića i prevarila golmana Antonija Mirantea.

Juventus je ovom pobedom došao na dva boda zaostatka za vodećim Interom te jednim za Milanom, koji drži drugo mesto.

U poslednjim trenucima utakmice Juveov trener Masimiliano Alegri divljao je uz aut-liniju. Alegri nije bio zadovoljan suđenjem glavnog sudije Marianija, ali ni nekim potezima svojih igrača.

Dobio je žuti karton, a njegovi pomoćnici morali su ga smirivati.

POSLE KRUNISANJA ZA ŠAMPIONE: Crveni Torina ih pokrenuo, Inter siguran na Meaci! (VIDEO)

Fudbaleri Intera savladali su Torino sa 2:0 u 34. kolu Serije A. I to pred svojim navijačima, u prvom...