Inter bolji od Salcburga, Bajern od Galatasaraja

Fudbaleri Bajerna iz Minhena i Intera upisali su pobede u prvim mečevima trećeg kola Lige šampiona.

Tim iz Nemačke je kao gost savladao Galatasaraj rezultatom 3:1, dok je velikan iz Italije pobedio ekipu iz Austrije rezultatom 2:1. Bajern je poveo u osmom minutu golom Kingslija Komana, dok je izjednačenje Galatasaraju doneo Ikardi. U 73. minutu Bajern je ponovo poveo, posle akcije po desnom boku, Musijal je asistirao, a Kejn pogodio za 2:1. Konačnih 3:1 postavio je Musijal šest minuta kasnije.

Inter je do prednosti došao u 19. minutu meča kada je Fratezi centrirao, a Aleksis Sančez se našao na pravom mestu i pogodio za 1:0, što je bio i jedini pogodak u prvom delu meča. U 57. minutu Salcburg je izjednačio, a strelac je bio Glouk. Sedam minuta kasnije dosuđen je penal za Inter, a siguran realizator bio je turski fudbaler  Hakan Čalhanoglu.

PRVO POJAČANJE ŽALGIRISA: Trinkijeri dovodi košarkaša Bajerna

Kako stvari stoje, košarkaš Bajern iz Minhena Silvan Fransisko, sledeće sezone će se preseliti u Litvaniju, gde će nositi dres...