Poraz Zvezdinih omladinaca protiv Lajpciga

U trećem kolu grupne faze omladinske Lige šampiona, mladi fudbaleri Crvene zvezde izgubili su od Lajpciga 2:1.

Poveli su u 47. minutu, kada je strelac bio je Veljko Vukojević, a domaćinu je izjednačenje doneo Simon Širak u na osam minuta pre kraja susreta. Da ekipa Nenada Milijaša ne uzme ni bod, pobrinuo se Lucio Šarić, koji je u 87. minutu pogodio za 2:1 i pobedu svog tima.

Na tabeli grupe G prvi je Mančester Siti sa sedam bodova, koliko ima i Lajpcig, Zvezda je treća sa tri boda, dok je Jang bojs poslednji bez bodova.

Radnički pred gostovanje Zvezdi: poznato je koliko je teško pobediti na njihovom bazenu

Godinama unazad standardni rivali u nokaut fazi domaćih takmičenja, Crvena zvezda i Radnički, započinju polufinalnu seriju plej-ofa Super lige...