Radnički pobedom započeo CEV kup!

Na prvoj međunarodnoj utakmici ove godine, u CEV Kupu, Odbojkaši Radničkog iz Kragujevca pobedili s švajcarski Amrisvil rezultatom 3:0 (25:22), 32:30, 32:30).

Prvi set protekao je u znaku domaćina koji je rutinski priveo set kraju 25:22 i došao do vođstva

. U drugom i trećem setu viđena je prava drama i domaći su uspeli na sreću svih u dvorani da je reše u svoju korist. Oba seta su otišli u igru na razliku, a oba su pripala Kragujevčanima identičnim rezultatom – 32:30.

Narednu utakmicu Radnički igra u subotu od 19 časova u Topoli protiv ekipe Karadjordja u četvrtom kolu Superlige Srbije. Revanš sa Švajcarcima zakazan je za sedam dana u Amrisvilu.

Oliver posle Zvezde sudi najveći derbi Premijer lige

Engleski sudija Majkl Oliver sudiće meč Lige šampiona u četvrtak između Crvene zvezde i Benfike. Arbitar sa Ostrva trenutno važi...