PL: Totenhem slavio u londonskom derbiju i ostao na čelu tabele

Fudbaleri Totenhema nastavljaju sa sjajnim partijama u Premijer ligi i slavili su u prvom meču 10. kola na gostovanju Kristal palasu 1:2.

Posle prvog poluvremena bez golova, u drugom delu Totenjem je preko svojih najboljih igrača – Sona i Medisona došao do golova.

Prvi gol je pao u 53. minutu i bio je autogol Vorda, ali je sav posao odradio Medison. Na 0:2 je poviso Son desetak minuta kasnije.

Kristal palas je do gola došao u nadoknadi vremena preko Ajeva i u 5 minuta nastavka višena je prava drama, ali je Totenhem sačuvao mrežu.

Sada “Pevci” na čelu tabele imaju 5 bodova više od Mančester sitija, koji igra meč za vikend, a Kristal palas je ostao na sredini tabele sa 12 bodova.

Legenda Partizana jasna: Duljaj treba da ostane

Da li će Igor Duljaj ostati trener fudbalera Partizana, biće poznato nakon vanredne sednice Upravnog odbora kluba iz Humske. Partizan...