ABA: Topić promašio trojku za pobedu u Podgorici!

Košarkaši Mege odigrali su još jedan dobar meč protiv favorizovane ekipe, pošto su na kraju poraženi u neizvesnoj završnici od Budućnosti u Podgorici 73:71.

U prvom poluvremenu domaćin je uspeo da napravi 10 poena prednosti i sve je išlo na ruku izabranicima Petra Mijovića.

U nastavku Mega je spuštala prednost u nekoliko navrata, a na 5 minuta pre kraja su ozbiljno počeli da prete domaćinu. Uspeli su i da prevedu u dva nvrata na ispod 2 minuta pre kraja, ali je je Budućnost preko Rajta vraćala prednost.

Amerikanac je na 24 sekunde pre postigao dva penala za 73:71, a Mega je imala poslednji napad. Topić je šutirao trojku sa centralne pozicije, ali nije bio precizan i Budućnost je ostala neporažena u ABA ligi.

Mega sada ima skor 2-3.

Najefikasniji kod pobednika je bio Makundu sa 18 i pomenuti Rajt sa 13, dok je kod Mege Plavšić imao 13 poena i 10 skokova, Jelavić 12 poena, Đurišić 11, Iljasovu 10. Nikola Topić je skupio 9 poena i upisao 9 asistencija.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...