EL KLASIKO: On je heroj Madrida, brejk Reala u Barseloni! (VIDEO)

Fudbaleri Real Madrida pobedili su sa 2:1 Barselonu na gostovanju u 11. kolu La Lige. Uspeli su da preokrenu i zadrže minimalnu bodovnu prednost u odnosu na večitog rivala.

EL Klasiko počeo je golom već u 7. minutu. Barselona je povela preko Ilkaja Gundogana. Pratio je akciju i iskoristio nesmotrenost odbrane Madriđana.

Barselona je u 16-om mogla do 2:0. Realova odbrana je ponovo bila nesigurna, a Lopez je pogodio stativu.

Na poluvremenu vode Katalonci, koji su imali veći posed. Real jedan šut više, a niti jedan u gol najljućeg rivala.

U drugom delu je Real uspeo da izjednači. Belingem je poravnao tokom 68. minuta. Efektno je šutirao nakon što je lopta došla do njega posle malo duže akcije.

Engleski reprezentativac postigao je u nadoknadi gol za potpuni preokret. Karvahal je ubacio, Modrić dodirnuo loptu a on završio za 2:1. Real ima poen više od današnjeg rivala na drugom mestu. Prvoplasirana je fenomenalna Đirona.