NEREŠIVA ENIGMA: Čelsi skoro dve godine ne zna sa pobedu protiv Brentforda! (VIDEO)

Fudbaleri Brentforda pobedili su sa 2:0 Čelsi na gostovanju u 10. kolu Premijer lige. Domaći tim je tako nastavio sa promenljivim igrama u ovoj sezoni.

Plavci su bili agresivniji tokom prvih 40 minuta. Šutirali su više. Imali loptu u svojim nogama.

U 23. minutu su tražili penal domaćini, ali ga nisu dobili.

Međutim, nisu uspevali da probiju defanzivu Pčelica. To im nije pošlo za nogom ni u preostalih 5 minuta +2 nadoknade.

To im se “obilo o glavu” jer su primili gol. Plavci su od 59. minuta gubili pogotkom Pinoka.

Golova nije bilo sve do nadoknade. Tada je Mbeumo potvrdio trijumf Brentforda koji je sada pretekao današnjeg rivala na 10. mestu tabele.

Čelsi je poslednji put savladao Brentford decembra 2021. godine.