DOMINACIJA: Siti “razbio” Junajted (VIDEO)

U okviru 10. kola Premijer lige fudbaleri Mančester sitija savladali su kao gosti Mančester Junajted rezultatom 3:0.

Izabranici Pepa Gvardiole poveli su u 26. minutu igre iz penala, a siguran izvođač bio je najbolji napadač današnice Erling Haland. Siti je duplirao prednost na samom početku drugog dela, tačnije u 49 minutu, kada je Bernardo Silva bio asistent Halandu. Silva je uputio odličan centaršut, a sjajni napadač je postigao drugi gol u derbiju.

Rašford je imao odličnu priliku da vrati Junajted u igru, ali je promašio izglednu šanu. Konačnih 3:0 postavio je Foden u 80. minutu, kada je Haland jposlao loptu u kazneni prostor, a napadač je rutinski završavio posao.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...