Duljaj nakon pobede: Evo šta je izjavio trener Partizana

U okviru 13. kola Superlige Srbije fudbaleri Partizana savladali su ekipu Voždovca rezultatom 3:0.

Nakon utakmice svoje utiske izneo je trener Partizana Igor Duljaj.

– Čestitam igračima oba tima. Hrabro je Voždovac izašao da igra protiv nas, nisu odstupali, igrali su pas od noge do noge, počevši od golmana pa dalje do napada. Za nas je ovo do sada bio najteži protivnik, rekao je Duljaj i dodao:

– U prvom poluvremenu smo srljali kroz sredinu i nije išlo. Na poluvremenu smo se dogovrili da to promenimo i postigli smo gol. Što je najvažnije posle još jedan brzi. Još jednom ponavljam pobeđen je veliki rival. Hvala nađim navijačima na podršci, sve ih je više.

Milojević nakon remija: Evo šta je izjavio trener Zvezde

Fudbaleri Vojvodine i Zvezde odigrali su nerešeno u Novom Sadu u okviru 32. kola Superlige Srbije, a rezultat...