Đere eliminisan u drugom kolu Mastersa u Parizu

Srpski teniser Laslo Đere je eliminisan sa Mastersa u Parizu nakon što je od njega bio bolji  Rus Karen Hačanov sa 2:0 u setovima.

Laslo je imao 5:2 i servirao je za osvajanje drugog seta. I potpuno se raspao u tom momentu.

U drugom setu, počeli su prilično izjednačeno. Đere je uspeo da duplom greškom Hačanova u četvrtom gemu dođe do brejka i povede sa 3:1.

Usledio je maratonski peti gem, imao je Rus kolosalnu šansu da vrati izgubljeno, 0:40, ali je Laslo posle sedam izjednačenja i više od deset minuta igre potvrdio brejk za 4:1.

Bilo je i 5:2, a u narednom gemu je Đere servirao za osvajanje drugog seta. I tu je potpuno stao.

Hačanov u trećoj rundi ide na boljeg iz okršaja Safijulin – Alkaras.

Određene sudije: Oni će suditi meč između Budućnosti i Partizana

KK Partizan se priprema za drugi meč polufinalne serije ABA lige protiv Budućnosti, koji se igra sutra 7. maja...