ATP PARIZ: Novak u polufinalu!

Novak Đoković je uspeo da se plasira u polufinale turnira u Parizu pošto je savlada Runea 2:1 u setovima (7:5, 6:7, 6:4).

Prvi set Novak je rešio uz pomoć jednog brejka. Čak 11 gemova su oba tenisera uspevali da sačuvaju svoj servis, bez i da je bilo prilika za brejk. Pri rezultatu 6:5 za srpskog tenisera, Novak je uspeo da iskoristi prvu brejk loptu i da dođe do vođstva.

U drugom setu su oba igrača nastavili sjajnim servisima i nije bilo brejka, pa je taj-brejk dao pobednika. Tu je pomalo neubičajeno, Novak odigrao dosta slabo i Rune sa ubedljivih 7:3 uspeo da izjednači.

U trećem setu Novak pravi brejk već u trećem gemu i uspeva da ga održi do kraja za plasman u polufinale.

Tamo će se sastati sa pobednikom meča Rubljev- De Minaur.

OBOREN REKORD EVROLIGE: Olimpijakos demolirao Barselonu i izborio majstoricu, srpski centri odlični! (VIDEO)

Košarkaši Olimpijakosa izborili su majstoricu u četvrtfinalu Evrolige, pobedom u četvrtoj utakmici nad Barselonom u Pireju sa 92-58! Grčki tim...