ATP PARIZ: Novak u finalu posle preokreta!

Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u finale Mastersa u Parizu, pošto je u polufinalu savladao Rusa Andreja Rubljova 2:1 u setovima posle velike borbe.

Prvi set je započet brejkovima na obe strane u prva dva gema, a onda su obojica tenisera održavali svoj servis u narednih 9 gemova bez većih problema. Onda je u pri 6:5 za Rubljova, Rus uspeo da napravi brejk za vođstvo.

U drugom setu nije bilo brejkova niti prilika za brejk, pa je sve odlučeno u taj brejku. Novak je odlično odigrao taj deo meča i sa 7:3 uspeo da izjednači za odlučujući treći set.

Tu se takođe činilo da će otići set u taj brejk, ali kao što Rubljov napravio brejk u 12. gemu u prvom setu, tako je to Novak uradio u trećem. Iskoristio je prvu meč loptu za veliko finale sa Dimitrovim.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...