PREMIJER LIGA: Rešio meč, kapiten pogurao Junajted na Kotidžu (VIDEO)

Fudbaleri Mančester Junajteda pobedili su Fulam sa 1:0 u 11. kolu Premijer lige. Nisu blistali na ovom gostovanju, već se provukli kroz iglene uši u finišu.

U devetom minutu viđeno je prvo uzbuđenje. Skot Mektomini postiže gol, koji je poništen zbog ofsajda.

To je bio jedini detalj vredan pažnje u prvom delu uz odbranu Lena Fernandešu u 34. minutu. Junajted je imao posed, a Kotidžersi više udaraca ka golu.

Drugi deo se takođe mogao praktično prespavati sve do nadoknade. Junajted je poveo golom Bruna Fernandeša. Portugalac je tako doneo tri boda za plasman na šesto mesto. Fulam ostaje u donjem domu.

PL: Liverpul pregazio Totehnem

U poslednjem meču nedeljnog programa Premijer lige, Liverpul je na Enfildu pobedio Totenhem 4:2. Odličan nastup ekipe Jirgena Klopa je...