SERIJA A: Inter želi skudeto, pobeda u Bergamu i briga za Pavara (VIDEO)

Fudbaleri Intera su spremni da ve sezone uzmu Skudeto.

Izabranici Simonea Inzagija su slavili na teškom gostovanju Atalanti 1:2.

Poveli su gosti iz Milana u 38. minutu preko Čalhanoglua, koji je bio precizan sa bele tačke.

U drugom poluvremenu, Lautaro Martinez je prvo postigao gol koji je poništen zbog ofsajda, a samo par minuta kasnije u 57. minut Argentinac je sjajnim udarcem doneo 0:2.

Ipak, bilo je drame u završnici jer je Atalanta samo 3 minuta kasnije smanjila na 1:2 posle gola Skamake, nakon velike greške odbrane Intera.

Ono što posle ovog meča će da brine ljude u Interu je povreda Benžamena Pavra, velikog pojačanje iz Bajerna. On je u 30. minutu iznet na nosilima sa terena zbog povrede kolena, a o stanju povrede reč će dati doktori za koji dan.

Inter sad ima 28 bodova na čelu tabele gde će ostati i kada se kolo kompletira, dok Atalanta ostaje na 19 bodova.

NBA LIGA: MVP kandidat Šaj briljirao, Oklahoma nadomak pobede u seriji (VIDEO)

Košarkaši Oklahome nastavili su sa odličnim partijama i u postsezoni NBA lige. Večeras su poveli sa 3:0 u prvoj rundi...