NIKO KAO NOVAK ĐOKOVIĆ: Osvojen i turnir u Parizu!

Najbolji teniser svih vremena, Novak Đoković osvojio je turnir u Parizu. On je u finalu bio bolji od tenisera iz Bugarske, Grigora Dimitrova rezultatom 2:0 u setovima (6:4, 6:3).

U prvom setu nije bilo mnogo uzbuđenja, niti je bugarski teniser ijednom uspeo da ugrozi Đokovića na njegov servis.

S druge strane, Novaku se prva šansa za brejk ukazala u sedmom gemu prvog seta i tu prvu brejk-loptu je uspe da iskoristi. Zatim je bez izgubljenog poena dobio i naredni gem na svoj servis, poveo sa 5:3 i do kraja seta je rutinski zadržao prednost do konačnih 6:4 u ovom delu igre.

U drugi set je Srbin ušao bolje, Dimitrov se držao do 2:2, a onda je Novak napravio brejk, a zatim sjajno servirao i poveo sa 4:2.

Održavao je Đoković prednost i lagano došao do drugog seta u kojem je rezultat bio 6:3, čime je osvojio Masters u Parizu.

Ovusu: Želim da se izvinim svim navijačima

Leonard Ovusu, fudbaler Partizana, oglasio se na društvenim mrežama posle poraza crno-belih od Vojvodine. Ovusu je zimus stigao u Partizan kao...