SUPERLIGA: Debakl Napretka u Kruševcu, 17-godišnjak doneo pobedu Mladosti (VIDEO)

Partizan je danas nastavio niz pobeda u Novom Pazaru, a odigrane su još tri utakmice 14. kola Superlige Srbije.

Pobede su zabeležile ekipe kragujevačkog Radničkog, IMT-a i lučanske Mladosti.

Radnički je slavio na gostovanju Spartaku u Subotici sa 3-1.

Tokom čitavog prvog poluvremena mreže su mirovale, ali je sve nadoknađeno u drugom delu. Kilijan Bivis je doveo u prednost goste u 65. minutu, a potom u 80. asistirao Milanu Vidakovu koji je duplirao prednost.

Na 3-0 je autogolom povisio Dejan Kerkez u 84. minutu, a utešni pogodak postigao je Andrej Todoroski tri minuta kasnije.

U sledećem kolu Radnički će dočekati Voždovac, dok će Spartak gostovati Javoru.

Napredak je doživeo pravi debakl u Kruševcu pošto je poražen od IMT-a sa 4-0.

Po dva gola postigla su braća Luka i Milan Luković.

Luka je u 5. minutu doneo prednost, a Milan ju je u 31. duplirao. Potom je Milan u 70. minutu povisio na 3-0, a samo tri minuta kasnije njegov brat Luka Luković je postavio konačan rezultat svojim drugim golom.

IMT u narednom kolu dočekuje Mladost, dok će Napredak ići u goste Radniku.

Mladost je danas u Lučanima minimalnim rezultatom 1-0 savladala Javor.

Odlučujući pogodak postigao je 17-godišnji Uroš Sremčević u 28. minutu utakmice.

Lazetić zadovoljan nakon pobede: To je za moje igrače velika stvar

Fudbaleri TSC-a pobedili su Partizan rezultatom 2:1 u okvikru 32. kola Superlige Srbije u Humskoj Nakon pobede svoje viđenje utakmice rekao je trener...