LŠ: Arsenal rutinski protiv Sevilje, pobeda Reala, Kopenhagen šokirao Junajted (VIDEO)

U okviru četvrtog kola grupe B Lige šampiona, fudbaleri Arsenala savladali su na domaćem terenu ekipu Sevilje rezultatom 2:0.

EURO 2024: Slovačka- Ukrajina | Poljska- Austrija | Nizozemska- Francuska

Saka je u 29. minutu proigrao Leandra Trosara, a Belgijancu nije bilo teško da matira srpskog golmana Marka Dmitrovića.

Arsenal je nastavio sa dobrom igrom i u drugom poluvremenu, a kruna svega bio je pogodak Sake u 64. minutu meča.

PSV je u Ajndhovenu slavio je protiv Lansa minimalnim rezultatom. Strelac jedinog gola na meču je bio Luk de Jong u 12 minutu susreta.

U grupi D, aktuelni vicešampion Evrope Inter savladao je domaći Salcburg rezultatom 1:0. Siguran sa bele tačke u 85. minutu susreta bio je Lautaro Martinez koji je ovim golom poslao Inter u drugu fazu Lige šampiona gde ide uz Real Sosijedad. U grupi C Real Madrid je rutinski savladao Bragu, a rezultat je bio 3:0. Golove za španski klub postigli su, Dijaz, Vinisijus i Rodrigo.

U okviru četvrtog kola Lige šampiona grupe A, Bajern je sa 2:1 savladao Galatasaraj u Minhenu dok je Mančester junajted je nakon drame poražen od Kopenhagena rezultatom 4:3.

EURO 2024: Gruzija- Češka | Turska- Portugal | Belgija- Rumunjska