LŠ: Istorijski bod za Union, Sosijedad rutinski protiv Benfike (VIDEO)

Odigrane su dve utakmice četvrtog kola Lige šampiona, fudbaleri Real Sosijedada savladali su Benfiku sa 3:1 (3:0), dok je ekipa Napolija remizirala sa timom iz Union Berlina 1:1.

Tim Rudija Garsije je poveo pogotkom Angise u 30. minutu, ali je gol bio poništen zbog ofsajda.

Ipak, devet minuta kasnije, sve je bilo čisto kada je Mateo Politano posle dodavanje Ruija savladao nemoćnog Ronoua.

Činilo se u tim trenucima da će Napoli relativno lako doći do pobede, ali David Fofana je u 52. minutu doneo izjednačenje gostima iz Berlina.

Do kraja meča nije bilo uzbuđenja pa je rezultat ostao nepromenjen.

Fudbaleri Real Sosijedada ostvarili su prilično laku pobedu nad Benfikom u San Sebastijanu rezultatom 3:1 u okviru grupe D.

ZAVRŠEN MARATON: Kenijci najbolji u Beogradu

Danas je u prestonici Srbije održan 37. Beogradski maraton. U muškoj konkurenciji slavio je Kenijac Gilbert Čumba. Na cilj je...