POBEDA POSLE PARTIZANA: Korejac za sva tri boda Pazara u Nišu

Fudbaleri Novog Pazara trijumfovali su protiv Radničkog iz Niša sa 1:0 u 15. kolu Superlige Srbije. Uspeli su da trijumfuju iako nijedna od ekipa nije posebno briljirala.

Poluvreme u Nišu je proteklo bez golova. Gosti iz Novog Pazara su kontrolisali posed lopte. Šutevi su u ukupnom broju bili na strani domaćina. Pazarci su imali 4 udarca u okvir.

Ni drugo poluvreme nije bilo preterano zanimljivo. Sve do 70-og minuta. Tada Pazarci vode sa 1:0. Strelac je bio korejski internacionalac Jin Ho Jo. Na kraju je taj trenutak presudio.

Pazar se popeo na 4. mesto i pretekao Vojvodinu bar privremeno. Nišlije su na 13. poziciji.