Ivanić i Mijatović spasili Zvezdu u Pančevu (VIDEO)

U okviru 15. kola Super lige Srbije, fudbaleri Crvene zvezde savladali su Železničar iz Pančeva rezultatom 2:1.

U 16. minutu je Đorđević iskoristio višak prostora na desnom krilu uputivši precizan centaršut za Lazara Romanića koji se zatresao mrežu Zorana Popovića.

Crvena zvezda je napadala, ali bez prave ideje, bez smislenih akcija, potpuno indisponirano su delovali u ofanzivi.U prvom poluvremenu je Zvezda imala priliku preko Vladimira Lučića koji je u 37. minutu stvorio još jednu dobru šansu, a onda je Dario Grgić sa distance mogao da postigne evrogol.

U 61. minutu su crveno-beli uspeli da izjednače golom Mirka Ivanića, a Mijatović je u 76. minutu doneo totalni preokret. Držala je Zvezda sve u svojim rukama do kraja pa je rezultat na kraju meča bio 2:1 u korist crveno-belih.

Nadal ne krije sreću: Dobro sam (VIDEO)

Španski teniser Rafael Nadal bio je srećan posle pobede u prvom kolu Mastersa u Rimu. On je pobedio Belgijanca...