PL: Junajted “porodio” pobedu, Arsenal se iščupao, Everton do kapitalna tri boda (VIDEO)

Odigrana su tri meča popodnevnog programa u Premijer ligi.

Mančester junajted je pobedio Luton 1:0 posle dosta muka.

Strelac jedinog gola je bio Lindelof u 59. minutu pošto se defanzivac najbolje snađao posle gužve u kaznenom prostoru.

U Londonu, Arsenal je savladao Barnli 3:1.

Nije bilo lako za izabranike Mikela Artete koji su poveli u nadoknadi prvog poluvremena preko Trosara.

Gosti su izjednačili preko Braunhila u 54. minutu, ali samo tri minuta kasnije Saiba je uspeo da vrati “Tobdžije” u vođstvo. Konačan rezultat je postavio Zinčenko u 74. minutu.

U najzanimljivijem meču programa, Everton je u gostima pobedio Kristal palas 2:3.

Gosti iz Liverpula su čak tri puta dolazili do vođstva, ali su tek posle gola Gaja u 86. minutu došli do pobede.

Bolonja kiksnula u borbi za Ligu šampiona, Salemakers neverovatnim golom spasao bod (VIDEO)

Fudbaleri Bolonje remizirali su na svom terenu protiv Udinezea, pošto je utakmica završena rezultatom 1-1. Tako je ovogodišnja senzacija...