SERIJA A: Leće bio na korak od preokreta, VAR pritekao u pomoć Milanu (VIDEO)

U prvom meču subotnjeg programa u Seriji A viđen je fantastičan meč na stadionu Via Del Mare, gde su Leće i Milan igrali 2:2.

Vodili su gosti posle prvog poluvremena dva gola razlike i činilo se da će lagano doći do nove pobede.

Prvo je Žiru dovoeo “rosonere” u vođstvo u 28. minutu, da bi 7 minuta kasnije Rajnders povisio na 0:2.

U drugom delu sve je išlo na ruku Milanu dok u igru nije ušao Nikola Sansone.

On je smanjio u 66. minutu, a potom 4 minuta kasnije asistirao Bandi za izjednačenje.

Od tog trenutka Leće je bio daleko bolji. Pogodili su prečku, a u nadoknadi postigli i fantastičan gol preko Pikolija koji je sa 30 metara savladao Manjana. Ipak, umešao se VAR koji je pozvao glavnog sudiju zbog faula u napadu.

Posle ovog meča Milan je na 23 boda i 5 bodova ima manje od Intera sa utakmicom više. Leće je posle ovog remija na 14 bodova.

Radnički pred gostovanje Zvezdi: poznato je koliko je teško pobediti na njihovom bazenu

Godinama unazad standardni rivali u nokaut fazi domaćih takmičenja, Crvena zvezda i Radnički, započinju polufinalnu seriju plej-ofa Super lige...