NBA LIGA: Bogdan dvocifren u porazu, Rajaković nemoćan, magija zasenila Janisa (VIDEO)

Sinoć su u NBA ligi odigrana četiri meča.

Majami je pobedio Atlantu u gostima 117:109.

Vicešampion lige je vodio celu utakmicu.Najveću prednost imao je tokom druge deonice.

Posle ju je spuštala Atlanta, ali Hit zadržao. Do trijumfa ih je vodio Bam Adebajo sa 26 poena. Nikola Jović nije dobio priliku. Sa druge strane Tre Jang imao je 25 poena a Bogdan Bogdanović 15 koševa.

Boston je rutinski trijumfovao protiv Toronta 117:94. Od kraja prve četvrtine su preuzeli kontrolu.

Vodio ih je do pobede Džejlen Braun sa 29 poena. U ekipi Darka Rajakovića istakao se Sijakam sa 17 koševa.

Favoriti Golden Stejt i Milvoki su poraženi. Tim iz Viskonsina na gostovanju Orlandu 112:97.

Bolje odigrano prvo poluvreme im je donelo trijumf. Janis Adetoumbo imao je 35 poena u porazu naspram Paola Bankera sa 26 koševa.

Golden Stejt je na svom terenu izgubio od Klivlenda 118:110.

Kavalirsi su utrli put trijumfu u drugom periodu. Potom ga potvrdili u četvrtom.

Pobednika je predvodio Levert sa 22 koša. U timu Ratnika Kari je zabeležio 30 poena.

Večeras se igraju tri duela. Od 18 sati Njujork-Šarlot, Bruklin-Vašington (21) i LA Klipersi – Memfis (21:30).

NBA LIGA: MVP kandidat Šaj briljirao, Oklahoma nadomak pobede u seriji (VIDEO)

Košarkaši Oklahome nastavili su sa odličnim partijama i u postsezoni NBA lige. Večeras su poveli sa 3:0 u prvoj rundi...