SERIJA A: Fiorentina slavila u derbiju, Atalanta izvukla bod u Udinama (VIDEO)

U dva meča popodnevnog programa Serije A, Fiorentina je pobedila Bolonju dok su Udineza i Atalanta podelili bodove.

U Firenci u derbiju dve ekipe koje se bore za mesto u evrokupovima, Fiorentina je slavila 2:1 protiv Bolonje.

Bio je to vrlo uzbudljiv meč, a poveli su domaći preko Bonaventure u 17. minutu. Gosti su izjednačili 15 minuta kasnije preko Zirkzea sa bele tačke, a bili su blizu i kompletnog preokreta u prvom poluvremenu,ali je gol Orsolinija poništen.

U nastavku Fiorentina dolazi do pobedničkog gola takođe sa bele tačke u uvodnim minutima nastavka, a stralc je Nikolas Gonzales.

U drugom meču Udineze je bio nadomak pobede protiv Atalante. Poveli preko Valasa u 44. minutu, ali Ederson je izjednačio u nadoknadi vremena.

VODIO REAL DO TRIJUMFA: Kampaco MVP drugih utakmica u PO (VIDEO)

Košarkaši Real Madrida na korak su od plasmana na završni turnir Evrolige u Berlinu. I u drugoj utakmici pred svojim...