Medvedev bolji od sunarodnika na startu završnog turnira

U prvom kolu završnog ATP mastersa u Torinu sastala su se dvojica Rusa. Danil Medvedev bio je uspešniji od Andreja Rubljova sa 2:0, po setovima 6:4 i 6:2.

Videlo se da će Rubljovu biti teško odmah na početku, pošto je u prva dva servis-gema morao da spašava četiri brejk-lopte, ali se izvukao. Ključan brejk Mevedev je napravio za vođstvo od 4:3, a potom uz velike muke i tri spasene brejk prilike i potvrdio isti. U narednom servis gemu je uspeo da dođe do seta, iako je Rubljov ponovo bio blizu brejka, ali je propustio četiri šanse da vrati izgubljeni servis.

Daleko manje zanimljiv bio je drugi set, pošto je Medvedev već u prvom gemu, koji je bio veoma dug, uspeo da iskoristi četvrtu priliku za brejk. Potom je još jednom oduzeo servis sunarodniku u petom gemu i lako priveo meč kraju.

U istoj tzv “crvenoj” grupi ranije danas je Aleksander Zverev bio bolji od Karlosa Alkaraza.

U sledećem kolu će se sastati Medvedev i Zverev, odnosno Alkaraz i Rubljov.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...