BEZ IZNENAĐENJA: Jovetić odložio plasman Srbije na EP (VIDEO)

Fudbaleri Crne Gore savladali su Litvaniju sa 2:0 u pretposlednjem meču kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. Ovaj tim se tako nada porazu Srbije i ima težak zadatak da trijumfuje protiv Mađarske.

Sokolovi su rano poveli. U 3. minutu se upisao Kuč na dodavanje Jovetića.

Litvanci su imali samo posed na svojoj strani posle prvih 45 minuta. Crna Gora je vodila i šutnula 10 puta i četiri u okvir gola.

Na startu nastavka, Crna Gora duplira prednost. U 48. minutu za 2:0 gol postiže asistent kod prvog Stevan Jovetić.

Od njegovog pogotka promene rezultata nije bilo.

Crnogorci u poslednjem kolu gostuju u nedelju Mađarskoj od 15 časova. U isto vreme Srbija dočekuje Bugarsku pa je našem timu dovoljan i bod za plasman na EP.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...