EURO KVALIFIKACIJE: Ni Savo ne pomaže, Portugal i Slovačka sigurni

Osim duela Crna Gora-Litvanija večeras je od 21 čas kompletiran i preostali deo pretposlednjeg kola kvalifikacija za EP u Nemačkoj.

Fudbaleri BiH izgubili su u gostima od Luksemburga sa 4:1.

Bosanci su rano primili gol. Olesen je bio strelac u 6. minutu. Gubili su izabranici Save Miloševića 2:0 od 30 minuta. Tada je Rodriges realizovao penal.

U drugom delu je domaćin stigao do 3:0 preko Pereire u 56. minutu. Gojković je smanjio na 3:1 a konačan rezultat postavio Rodriges.

Bosanci će morati kroz baraž Lige nacija do EP. Luksemburg je zaostao 5 bodova u odnosu na Slovačku.

Portugal je sa 2:0 pobedio u Lihtenštajnu.

Portugalci nisu mogli da krunišu apsolutnu dominaciju u prvom poluvremenu. Imali su čak 12 šuteva ali samo dva u okvir.

Na kraju je Lihtenštajn uspeo da izdrži prvih 45 minuta bez primljenog pogotka. Mrežu rivala načeo je Kristijano Ronaldo u 47. minutu na pas Žote. Onda su izabranici Roberta Martineza krenuli sa golovima.

Na 2:0 povisio je u 57. minutu Žoao Kanselo. Za 3:0 je gol dao Gonsalo Ramos u 82. minutu ali je on poništen. Na kraju je ostalo 2:0 za pobedu Portugala.

Slovačka je sa 4:2 protiv Islanda osigurala EP uz Portugalce.

NESLAVNA UVERTIRA ZA BORUSIJU: Ramos sprečio senzaciju davljenika u Parizu!

Fudbaleri Pariz Sen Žermena neprijatno su iznenadili pred svojim navijačima. U ligaškom duelu remizirali su sa Avrom 3:3. Nadoknadili...