EURO KVALIFIKACIJE: Španci sigurni, iznenađenja Azerbejdžana i Gruzije (VIDEO)

Osim duela Bugarske i Mađarske, u ostalim grupama igralo se još mečeva kvalifikacija za EP od 18 časova.

Švedska je izgubila 3:0 na gostovanju Azerbejdžanu.

Azerbejdžanci su bili furiozni u prvih 10 minuta. Postigli su dva gola preko Mahmudova i Dadašova u 3. i 6. minutu.

Šveđani su u drugom delu imali prvo dosuđen penal, ali je sudija promenio odluku nakon gledanja VAR snimka. Zadovoljili su se samo crvenim kartonom za rivala.

Domaćini to koriste i overavaju trijumf na početku 90 minuta preko sada dvostrukog strelca Mahmudova.

Španci su u gostima pobedili Kipar 3:1.

Furija je protiv Kiprana opravdala ulogu favorita. Jamal je postigao vodeći gol u 5. minutu.

Potom je rezultat povisio Ojarzabal u 24. minutu. Potom je uposlio četiri minuta kasnije Hoselua za 3:0

Kipar je u nastavku postigao gol. Pileas je strelac u 75. minutu.

U ostalim mečevima od 18 časova, Austrija je rutinski savladala Estoniju 2:0 golovima Lajmera i Lajnharta. Gruzija je remizirala sa Škotskom sa 2:2.

ATP MADRID: Još jedna predaja, Kanađanin u finalu

Na mastersu u Madridu došlo je do još jedne predaje meča. Janik Siner nije ni izašao na četvrtfinalni meč zbog...