EL: Probudio se i Hauard, Ivanovićeva Baskonija posle velikog preokreta nastavila niz pobeda

Baskonija pod Duškom Ivanovićem nastavlja da niže pobede.

Ovoga puta Baskijci su bili bolji od Asvela u Vilerbanu 81:88. Od dolaska bivšeg trenera Crvene zvezde ovo je četvrta vezana pobeda.

Asvel je u prvom poluvremenu imao čak 16 poena prednosti, a na početku treće četvrtine su imali 12. Ipak, razigrao se sjajni Markus hauard koji je na kraju postigao 35 poena, sa šutem za tri poena 8/13.

Krajem treće četvrtine trener Asvela Đanmarko Poceko je na sebi svojstven način pokušao da trgne ekipu pošto je dobio isključenje, ali ni to nije dalo rezultat.

Baskonija sad ima skor 5-4, dok je Asvel na 2-7.

Pored Hauarda, Moneke je dao 19 poena uz čak 13 skokova, Kastelo 16. Kod Asvela Skot 22, Lovernj 16.

Radnički pred gostovanje Zvezdi: poznato je koliko je teško pobediti na njihovom bazenu

Godinama unazad standardni rivali u nokaut fazi domaćih takmičenja, Crvena zvezda i Radnički, započinju polufinalnu seriju plej-ofa Super lige...