Drulović debitovao pobedom: Srbija bolja od Luksemburga

Mlada fudbalska reprezentacija Srbije je u meču petog kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo dočekala Luksemburg i pobedila rezultatom 2:0.

Srbija je povela u 13. minutu igre golom napadača Petra Ratkova koji je bio jedan od najboljih na meču. Do drugog gola izabranici Ljubinka Drulovića stigli su u 30.minutu kada je Ratkov izborio penal koji je u gol pretvorio fudbaler Crvene zvezde Vladimir Lučić. Do kraja meča Srbija je imala još nekoliko ozbiljnih prilika ali nije uspela da dođe do trećeg gola.

Nakon ovog kola, Srbija je treća u grupi F sa devet bodova iz pet utakmica, dok je Luksemburg ostao četvrti sa tri boda iz šest utakmica.

SERIJA A: Podela bodova u derbiju kola (VIDEO)

Fudbaleri Rome i Juventusa remizirali su 1:1 u okviru 35. kola Serije A. Meč je počeo žustro. Već u 4....