KUP KRALJA: Slave Moralesa, Žuta podmornica preživela četvrtoligaša! (VIDEO)

Fudbaleri Viljareala teškom mukom su se domogli treće runde Kupa Kralja. Na gostovanju četvrtoligašu Zamori slavili su posle produžetka sa 2:1. Niželigaš je u finišu regularnog toka ispustio ogromno iznenađenje.

Prvo poluvreme prošlo je bez golova. Član La Lige imao je veći posed lopte. Imali su samo jedan šut ka golu igrači Viljareala uz šest promašaja. Niželigaš nije uputio nijedan za 45. minuta.

Međutim, već u nastavku se desilo potpuno suprotno. Zamora je povela golom Ečaubrua u 49. minutu.

Viljareal je potom pokušavao da stigne do izjednačenja. Smenjivali su se periodi jačeg i slabijeg pritiska Žute podmornice. Uspelo im je pred sam kraj meča. U 88. minutu poravnao je Hose Luis Morales.

U produžetku je Viljareal preokrenuo. Morales je postigao drugi gol u šestom minutu prvog nastavka.

Drugi gol ovog igrača, odveo je izabranike Marselina u sledeće kolo.