Debakl lidera u Humskoj, poker TSC-a za veliku pobedu! (VIDEO)

Fudbaleri TSC-a došli su do velike pobede u Humskoj protiv Partizana 0:4.

Već u prvom poluvremenu su izabranici Žarka Lazetića imali 3 gola prednosti i zanimljivo je da su sva tri gola pala posle kornera.

Prvo je Ćirković direktno iz kornera postigao gol u 3. minutu i na taj način istakao kandidaturu za gol sezone.

Već u 11. minutu Stojić je duplirao vođstvo pošto se najbolje snašao u gužvi posle još jednog kornera.

Treći gol, kao kruna katastrofalne odbrane prekida, postigao je Radin u 33. minutu.

Partizan je delovao potpuno inferiorno i gotovo da nisu pripretili golu gostiju.

U nastavku su crno-beli delovali nešto angažovanije, međutim Milovanović je ubrzo postigao gol za 0:4 i tu je bio kraj svih nadanja da može da se stigne visoka prednost.

U nastavku Partizan je imao nekoliko situacija da dođe do počasnog gola, dok sa druge strane zbog ofsajda su poništena dva gola TSC-u. Na kraju 0:4.

Partizan sada ima 40 bodova, 3 više od Crvene zvezde, dok TSC sa 29 je na 3. mestu.