Siti i Liverpul remizirali u derbiju, jubilarni gol Halanda! (VIDEO)

U derbiju 13. kola Premijer lige fudbaleri Mančester Sitija i Liverpula odigrali su nerešeno (1-1) na Etihadu.

Domaćin je poveo golom Erlinga Halanda u 27. minutu, posle dodavanja Akea. Sa rezultatom 1-0 se otišlo i na poluvreme.

Norvežaninu je ovo bio već 50. gol u Premijer ligi, na samo 48 odigranih utakmica, kada nije ni na polovini svoje druge sezone u elitnom rangu engleskog fudbala!

Za izjednačenje je pogodio i postavio konačan rezultat Trent Aleksander-Arnold u 80. minutu, posle asistencije Mohameda Salaha.

Siti se tako sa 29 bodova zadržao na liderskoj poziciji, sa bodom više od današnjeg rivala.

VOJVODINA – ZVEZDA, SASTAVI: Milojević sa dve mlade uzdanice od starta

Fudbaleri Crvene zvezde gostuju danas od 17.30 Vojvodini u 32. kolu, odnosno 2. kolu plejof faze Superlige. Zvezda je...