Javor deklasirao Voždovac u Ivanjici

U okviru odloženog susreta 15. kola Superlige, fudbaleri Javora savladali su Voždovac sa 4:0.

U 43. minutu Radivoj Bosić je doveo Javor do prednosti.

Samo tri minuta se igralo u drugom poluvremenu, a Radivoj Bosić je ponovo zatresao mrežu ekipe Voždovca.

Nisu se Voždovlani ni osvestili od šoka, a na semaforu u Ivanjici je stajalo 3:0. Napadač Javora Ibrahim Tanko je upisao svoj prvi pogodak na ovom meču.

Do kraja meča gosti su pretili preko Teodorovića, ali nije lopta htela u gol.

Ali zato jeste fudbalerima Javora, koji su svoj četvrti gol postigli u 78. minutu. Lepo je probio po desnoj strani Milan Ilić, poslao upotrebljiv centaršut, a u kaznenom prostoru je najspretniji bio Ibrahim Tanko.

Nakon ovog meča, Javor se posle ove pobede preselio u plej-of zonu sa 20 bodova, dok je Voždovac sada pao za dva mesta, tako da se od sada nalazi na 11. mestu sa 18 bodova.