Partizanovi omladinci preokretom do evropskog proleća!

Omladinska selekcija Partizana nadoknadila je dva gola minusa iz Moldavije protiv Šerifa, savladavši ih u Beogradu sa 5-2.

Na taj način su obezbedili svoje mesto u evropskom takmičenju i na proleće, kada će se ukrstiti sa ekipama koje dolaze iz dela žreba koji su činile grupe identične seniorskoj Ligi šampiona. Nažalost, među tim timovima neće biti Crvene zvezde, koja je doživela još jedan poraz danas od Jang Bojsa.

Po dva gola za crno-bele nade postigli si Nemanja Trifunović i Dušan Jovanović, a jednom se upisao u strelce Bogdan Mirčetić.

Na poluvremenu je Partizan vodio sa 3-0 i već došao do potrebnog preokreta, a sve je bilo jasno nakon golova u 66. i 73. minutu, kada su poveli sa 5-0.

Gosti su samo uspeli da postignu dva utešna gola u 80. minutu i u zaustavnom vremenu, odnosno to je oba puta učinio Artjom Dijinari.

SERIJA A: Podela bodova u derbiju kola (VIDEO)

Fudbaleri Rome i Juventusa remizirali su 1:1 u okviru 35. kola Serije A. Meč je počeo žustro. Već u 4....