PL: Vilijan za veliku radost u Londonu (VIDEO)

Fudbaleri Fulama pobedili su na svom terenu Vulverhempton sa 3:2, u poslednjoj utakmici 13. kola Premijer lige.

Fulam je poveo u sedmom minutu golom Aleksa Ivobija, a izjednačio je Mateus Kunja u 22. minutu, što je bio rezultat prvog poluvremena.

Novu prednost domaćima doneo je Vilijan iz jedanaesterca u 59. minutu, a Vulverhempton je izjednačio u 75. minutu kada je Hvan Hi Čan iskoristio penal.

Pobedu londonskoj ekipi obezbedio je Vilijan, za veliku radost na Krejven Kotidžu, u četvrtom minutu nadoknade vremena svojim drugim golom iz penala.

Saša Lukić ušao je u igru u petom minutu nadoknade.

Fulam je prekinuo niz od četiri utakmice bez pobede i posle četvrte pobede u ligi zauzima 14. mesto na tabeli sa 15 bodova, koliko imaju i Vulvsi.