LŠ: Deset golova u dve utakmice, Junajted i Sevilja sebi “pucali u noge”

Odigrana su prva dva meča u Ligi šampiona od mečeva koji su na programu u sredu.

U Istanbulu Galatasaraj i Mančester junajted su odigrali direktan duel za prolazak dalje i završeno je 3:3.

Vodio je engleski velikan dva puta dva gola prednosti. Garnačo i Bruno Fernandeš su golovima u 11. i 18. minutu doneli 0:2 gostima.

Ipak, Galata golom Ziješa, posle greške Onane uspeva da spusti prednost do poluvremena.

Ponovo je u drugom delu preko Mektomineja Junajted došao do dva gola viška, ali onda opet Žiješ i Onana “zajedno” smanjuju na 2:3. Do nerešenog rezultata domaći dolaze preko Akturkoglua na 20 minuta pre kraja.

Galata sada ima 5 bodova, dok Junajtedi Kopenhagen imaju po 4 boda, s tim što klub iz Danske ima utakmicu manje protiv Bajerna. U poslednjem kolu Junajted dočekuje Bavarce, dok Galatasaraj ide u Kopenhagen.

U drugom meču viđen je potpuni preokret i PSV je slavio u Sevilji 2:3.

Serhio Ramos i El Nesiri su Andalužanima doneli 2 gola viška, ali onda u 66. minutu Okampos dobija drugi žuti karton i Sevilja ostaje sa igram manje.

Saibari je samo 2 minuta kasnije smanjio, da bi posle autogola Gudelja bilo 2:2. Do potpunog preokreta PSV stiže preko Pepija u drugom minutu nadoknade vremena.

PSV ima 8 bodova na drugom mestu grupe. Arsenal je prvi sa 9, dok Lans ima 5 i ova dva rivala igraju u Londonu večeras. Sevilja je ostala bez ikakvih šansi praktično i na začelju je sa 2 boda.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...