ABA LIGA: Igokea se drži u vrhu, Barani lak zalogaj

Košarkaši Igokee upisali su osmu pobedu protiv Mornara u 10. kolu ABA lige. Slavili su na svom terenu sa 84:64

Domaćini iz Laktaša su odmah nametnuli ritam. Skoro dvocifrenu razliku imali su po završetku prve četvrtine.

U drugoj su samo gradili prednost pred poluvreme. Posle 20 minuta vodili su sa +19 (49:30). Predvodio ih je Tanasković sa 13 poena. Dan Martin je imao 10 u redovima Barana.

U drugom delu je su domaćini igrali taman toliko da slave ubedljivo i održavaju rezultatsku distancu. Pobednički tim Igokee predvodio je Tanasković sa 19 poena. Veders imao je 13 koševa kod Barana.

SENZACIJA: Brozović se vraća u evropski fudbal i to u velikana koji se želi vratiti na stare staze slave?!

Marcelo Brozović bi nakon samo jedne sezone u Saudijskoj Arabiji mogao vratiti na Stari kontinent i to u klub...