Čukarički ubedljiv protiv Kragujevčana, Sahli iz slobodnjaka pogodio za utehu (VIDEO)

Fudbaleri Čukaričkog savladali su na svom stadionu Radnički iz Kragujevca sa 4-1, u 17. kolu Superlige.

Domaćin je poveo već u osmom minutu kada je Miladinović proigrao Ivanovića, koji je kroz noge golmana Lekovića poslao loptu u gol.

Luka Adžić je sa penala u 35. minutu duplirao prednost, a potom sedam minuta kasnije u kontri asistirao 16-godišnjem Mihajlu Cvetkoviću, koji je pogodio za 3-0.

Tek što je igra krenula sa centra, pao je i poslednji gol Čukaričkog. Strelac prvog gola je uposlio Miladinovića, koji je po drugi put na utakmici proturio loptu kroz noge golmanu gostiju i povisio na 4-0.

Utešni pogodak postigao je Francuz Vižđi Sahli u 86. minutu, na veoma atraktivan način, iz slobodnog udarca sa dvadesetak metara.

Čukarički se sa 23 boda sada nalazi na šestom mestu tabele, dok je Radnički jedanaesti sa 18 osvojenih bodova.

NBA LIGA: MVP kandidat Šaj briljirao, Oklahoma nadomak pobede u seriji (VIDEO)

Košarkaši Oklahome nastavili su sa odličnim partijama i u postsezoni NBA lige. Večeras su poveli sa 3:0 u prvoj rundi...