Repriza finala Kupa: Novi Beograd traži “osvetu”, Zvezda brani trofej

U reprizi prošlosezonskog finala Kupa Srbije za vaterpoliste, u nedelju od 20 sati i 15 minutana bazenu u Šapcu, sastaće se Crvena zvezda i Novi Beograd.

Posle ekipe Živka Gocića, koja je u prvom polufinalu deklasirala Partizan sa ubedljivih 16:8, u finale se plasirala i Zvezda pobedom nad Radničkim rezultatom 13:10, pa će imati priliku da odbrani trofej osvojen prošle sezone.

Crvena zvezda – Radnički 13:10 (4:4, 3:3, 2:1, 4:2)

CRVENA ZVEZDA: Mišović, Bursać 2, Gajić, Marković 2, Subotić 1, Vasić 1, Gogov 1, Basara 2, Vukićević, Seman, Milojević, Radović 4, Ivanović, Danković.

RADNIČKI: Virijević, N. Kojić, Stanojević 1, Janković, Ranđić 3, Gavrilović, Adeišvili, Dadvani 1, Pljevančić, Vićković 4, Šulc 1, Antić, Todorovski, V. Kojić.

Partizan – Novi Beograd 8:16 (1:4, 2:4, 3:3, 2:5)

PARTIZAN: Žoao Pedro, Jakšić 1, Dimitrijević, Jauković 1, Krstić 1, Tomić, Trtović, Drašković 1, Božović 1, Smiljević 1, Giga, Gladović 1, Dimković, Kutajar 1. Trener Korolija.

NOVI BEOGRAD: Dobožanov, Martinović 1, Granados 3, Vučinić 3, Pijetlović, Drašović 1, Ćetković, Perković, Filipović 1, Lukić 1, Vlahopulos 3, De Mikelis, Radulović 3. Trener: Gocić

Još jedan poraz Partizana: TSC bolji od crno-belih

U okviru 32.kola Superlige fudbaleri Partizana su na svom terenu izgubili od TSC-a rezultatom 1:2. Poluvreme u Humskoj završeno je...