TSC bolji od Radničkog: Đakovac doneo pobedu svom timu

Fudbaleri TSC-a su pobedili su Radnički iz Niša rezultatom 1:0 u okviru Superlige Srbije.

Jedini pogodak na meču videli smo u drugom poluvremenu a strelac gola bio je Ifet Đakovac nakon što je ušao sa klupe u drugom delu utakmice. Gol je postigao u 76. minutu igre, na asistenciju Miloša Pantovića. Radnički je nekoliko minuta kasnije mogao do izjednačenja, Belaković je šutirao sa 16 metara, Vanja Ilić je loše intervenisao, ali je imao sreće, pa je lopta otišla u korner.

Nakon ove pobede TSC je na trećem mestu Superlige Srbije, dok je tim iz Niša 15. sa 13 bodova.