TADIĆ U SVOM ELEMENTU: Fener ubedljiv u prvenstvu nakon bruke u LK (VIDEO)

Nakon blistavog početka sezone, usledili su pad forme i lošiji rezultati fudbalera Fenerbahčea. Na poslednjih pet utakmica upisali su samo jednu pobedu, dok su protiv Nordsjelanda u Ligi konferencija doživeli pravi debakl i poraz od 6-1.

Danas su se koliko toliko iskupili ubedljivom pobedom od 4-1 na svom terenu nad Sivasporom, u 14. kolu turskog prvenstva. Ostaje da se vidi da li je ovo početak uzlazne putanje.

U pobedi se veoma istakao kapiten kluba i srpske reprezentacije Dušan Tadić, koji je zabeležio tri asistencije, kod prvog i poslednjeg gola.

Tadić je u 17. minutu oštro ubacio loptu u šesnaesterac sa leve strane, što je iskoristio Šimanski i doveo domaće do prednosti od 1-0.

U drugom poluvremenu je dva puta namestio gol Edinu Džeku. Prvo je fidbaler iz BiH u 68. minutu postigao prvi gol posle dodavanja Tadića sa leve strane.

Potom je u 75. minutu sa suprotne strane srpski fudbaler centrirao Edinu Džeku, koji je volejom postavio konačan rezultat.

U međuvremenu je Kaveči u 42. minutu duplirao prednost, a Manaj smanjio na 2-1 u 50. minutu.

Larkin odbio Fener, poznato u kom klubu nastavlja karijeru

Košarkaš Efesa Šejn Larkin je glavna tema u košarkaškim krugovima u Turskoj. Mnogo se spekuliše u kom klubu će...