GOLEADA SEVERNO OD LONDONA: Lider se provukao, Rajs junak Arsenala! (VIDEO)

Fudbaleri Arsenala nisu uspeli da odmaknu rivalima na prvom mestu Premijer lige. Remizirali su 3:3 na gostovanju Lutonu u okviru 15. kola.

Tobdžije su na početku imale posed. Iz prvog šuta na gol su poveli. U 20. minutu strelac je bio Martineli.

Prednost je kratko trajala. Ošo je poravnao na 1:1 pet minuta kasnije. Bio je najviši u skoku nakon kornera.

Do poluvremena, Arsenal je vratio prednost. Gabrijel Žezus se upisao u strelce u 45. minutu.

Po povratku na teren, Luton ponovo izjednačuje rezultat. Na 2:2 poravnava u 50. minutu Adebajo. I to opet nakon loše reakcije odbrane Arsenala posle kornera.

Luton se nije zaustavio i stigao je ubrzo do potpunog preokreta. Na 3:2 gol postiže iskusni Ros Barkli. Odmah je uzvratio Kai Haverc za 3:3.

Arsenal je u 79. minutu tražio penal koji nije dobio. U samom finišu meča i poslednjim trenucima nadoknade, ekipa Mikela Artete osvojila je sva tri boda.

Strelac pobedonosnog gola bio je Deklan Rajs.

Tobdžije tako sada imaju pet bodova više od Liverpula i šest od Mančester Sitija. Luton je na dva poena iznad zone ispadanja.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...