KUP SRBIJE: Novi Pazar prvi četvrtfinalista! (VIDEO)

Fudbaleri Novog Pazara su prvi četvrtfinalista Kupa Srbije.

Oni su kao gosti slavili u Inđiji 2:3, a zanimljivo je da svih 5 golova postiggnuto u prvih pola sata utakmice.

Golovima Bogdanovskog u 6, Ergelaša u 17. iz penala i u 21. minutu gosti su ubedljivo poveli i činilo se da neće biti većih uzbuđenja. Međutim, domaćin je u 29. minutu pogocima Kojića i Desančića smanjio na 2:3.

Do kraja nije bilo više golova i izabranici Siniše Dobrašinovića plasirali su se u sledeću rundu takmičenja.

U sredu se igra šest mečeva osmine finala: OFK Vršac – Napredak (13), Radnički 1923 – Smederevo (13), Čukarički – Javor (15,30), Voždovac – Radnički SM (15,30), Crvena zvezda – Radnički N (18) i Mladost GAT – Vojvodina (18). Prekosutra igraju Partizan i Grafičar (16).