KUP SRBIJE: Priređena prva senzacija u osmini finala!

Zvršene su dve utakmice Kupa Srbije današnjeg programa osmine finala, a priređena je i jedna senzacija.

Član Prve lige Srbije OFK Vršac eliminisao je Napredak iz Kruševca, pošto je na svom terenu slavio minimalnim rezultatom 1-0.

Odlučujući pogodak postigao je Miloš Milivojević u 66. minutu utakmice.

Prethodno je Vršac eliminisao i Mladost iz Lučana u ovom takmičenju.

Smederevo sa druge strane nije bilo ni blizu iznenađenja u Kragujevcu protiv Radničkog, pošto su poraženi sa čak 5-0.

Na poluvremenu su gosti imali samo gol manjka, posle pogotka Milana Vidakova u 19. minutu.

Ipak, već na početku drugog dela Milan Aleksić je duplirao prednost, što je bio početak kraja za Smederevce.

Golovima Branislava Miloševića u 54, Nemanje Tomića sa penala u 81. i Aleksandra Petrovića tri minuta kasnije, pukla je “petarda”.

NEĆE BITI PRED MEDIJIMA: Trener Minesote odsutan na konferenciji pred polufinale sa Denverom?

Košarkaši Minesote i Denvera prvi su poznati polufinalni par bilo koje od dve konferencije NBA lige. Aktuelni šampioni Nagetsi eliminisali...