Sferopulos posle još jednog poraza u Evroligi: Moramo da pričamo…

Košarkaši Crvene zvezde su ponovo izgubili u neizvesnoj završnici, ovoga puta od Valensije 85:81.

Posle meča Janis Sferopulos je znao uzroke poraza.

Bila je neizvesna utakmica na kraju, odlučili su detalji. Mislim da je prvo poluvreme pripalo Valensiji, ali drugo je nama. Vratili smo se u utakmicu, imali smo šanse. Otvorene šuteve smo promašili, nismo igrali neke akcije koje smo mogli i izgubili smo utakmicu, objasnio je trener Zvezde.

On je istakao da sa igračima mora da priča o igri u prvom poluvremenu.

Naravno, treća četvrtina je bila drugačija kao i naš pristup. Naravno da sam zabrinut što se nismo borili tako od samo starta. Ovo je nešto o čemu moramo da pričamo i nađemo način da igramo bolje i konstantnije svih 40 minuta, zaključio je grčki strateg na klupi Beograđana.

NASTAVLJA USPEŠNU LOZU: Srpska stonoteniserka nakon senzacije na korak od Olimpijskih igara!

Srpska stonoteniserka Izabela Lupulesku nalazi se na korak od plasmana na Olimpijske igre koje će se ove godine održati...